-
-
-
Comparing Prices to Gasoline
- Think a gallon of gas is expensive? This makes one think, and also puts things in perspective. Diet Snapple 16 oz $1.29 ........ $10.32...
-
thelegenderyUploaded 04/12/2008
-
- 83.9k Views
- 609 Comments
- 21 Favorites
TAGGED PRICES JOKES - FEATURED
-
Media jokes
-
Filter featured
-
-
Top 5
-
Contest
- Take that Sucka
-
Congrats! TedNugentUploaded 03/25/2023
- Submissions (13)
- 19k Views
- View All Contests
-
-
Advertisement